Hakkımızda


Hakkımızda

SUİTE MEDYA olarak “tam hizmet reklam ajansı” yolumuza 2013’te başladık. Tecrübenin yıllara dayandığı ön yargısını yıkarak, bilginin dip bucak cevherlerini toplayarak ve sınırlara sığmayan vizyonumuzun peşinden, birbirinden başarılı işlere imzalar atarak Konya reklam sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırdık. Yerli firmalarımızın yeni ticaret anlayışına dayalı reklam projelerinde yer alarak çözüm ortağı sayımızı gün geçtikçe arttırdık. Müşterilerimizin medya alanındaki tüm ihtiyaçlarını profesyonel ekibimizle karşılayarak Konya bölgesi ve çevre illerinde ismimizi gururla duyurmuş bulunmaktayız. Savunma sanayi alanındaki projelerimizle hem milli değerlerimizin gelişimi hem de tecrübe birikimimizin artışı bizlere ayrıca bir katkı sağlamaktadır. Yazılım sektörü alanında faaliyet göstermemiz bizi mühendislik alanlarında da etkin göstermektedir. Sadece reklam alanındaki başarılarımızı değil, her alanda sağladığımız başarıları aynı çatı altında toplayarak SUİTE TEKNOLOJİ MERKEZİ’ni (STM) kurduk. 

Tam hizmet reklam ajansı olarak, internet platformunda yer alan (Facebook, Twitter, İnstagram, Youtube) sosyal medya sitelerinde sayfa kurulumu, hesap yönetimi, görsel ve metin paylaşımı gibi “Sosyal Medya Yönetimi” olarak adlandırdığımız işlerde hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekimiz tarafından yapılan bu çalışmalar, özgün ve kişiye özel grafik tasarımları ve tam profesyonel ekipmanla editlenen videoları da içermektedir. Ayrıca bu alanlarda reklam verme konusunda danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tanıtım videosu ve reklam videosu fikirlerinizi hayata geçirebilir ve bizimle birlikte elde etmiş olduğunuz başarının gururunu koltuğunuza yaslanarak yaşayabilirsiniz.

Ayrıca, kurumsal kimlik alanındaki tüm çalışmalarınızı da üstlenmekteyiz. Baskı işlerindeki uzman kişilerce hazırlanan çalışmalarımızdan faydalanabilir ve katalog oluşturmada profesyonel kalemlerimizden hizmet alabilirsiniz. Web sitenizi güncel algoritmalara uyarlayabilir veya yeni bir web sitesi edinebilirsiniz.  

SUİTE TEKNOLOJİ MERKEZİ, bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu tüm projelerde hep en iyisini amaçlamakta ve müşteri fikirlerine yer vererek çözüm ortağı rolünü üstlenmektedir. Kendimizi bu sektörün her alanında gelişime adayarak, Konya reklam pazarında farkı ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Tecrübeli yönetim kadrosu, alanında uzman çalışanlarımız ve siz değerli müşterilerimizle birlikte çıktığımız her basamağı kilometre taşlarımıza ekliyor ve bizimle çalışan, yanımızda yer alan herkese içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.